Zor Yollar Programı; TRT TÜRK Kanalında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tyt.fan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 233
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 117,832
Ynt: Zor Yollar Programı; TRT TÜRK Kanalında

Zor yollar ekibi olarak hepinizi Sivastan selamlıyoruz. Yarın Divriğe doğru yola çıkıyoruz ortan taş yoldan Eğine ulaşmak amacımız. ilerleyen haftalarda izlenimlerimizi sizlerle ppaylaşacağız.

Etiketler

büyük bir hayranlıkla seyretmeye devam ediyoruz.Yolunuz akşehir Nasrettin Hoca ya düşerse bekleriz.Hoca nın torunları olarak 4*4 e tersten nasıl bvinilir gösteririz:smiley:

Herkese selamlar,

Gezenbilir sitesine üye olmak geç olsa da bugüne kısmet oldu. İşyerinden Alper arkadaşımın tavsiyesi üzerine hayranı olduğum Zor Yollar programını ararken tanıştım.
Şimdiden yeni bölümlerini seyretmek için sabırsızlıkla beklediğim Zor Yollar programında emeği geçen herkese kucak dolusu sevgiler. Yolunuz açık olsun...

Fotoğrafçılık ,kamp karavan , seyahat konularıyla ilgili sohbetlerde buluşmak ümidiyle
saygı ve sevgiler.
Burak BÜLBÜL

Aydın Abi program süper, tebrik ediyorum heyecala takip ediyoruz.
Yaşamak çok daha heyecan verici ama izlemeside bir okadar keyifli..
Çekiliş yok mu şans izleyici bir programınıza konuk olsa mesela:smiley:)
Selamlar

Doğu Anadolunun Zor Yollarından merhaba.

Görülecek okadar çok yer varki çek çek bitmiyor doyamıyoruz. Divriğ Ulu Camii, Yüzen Adalar, Nemrut Krater Gölü, harput Süryani Klisesi, Buzluk Mağaraları daha nereler nereler yakında Zor Yollarda

Merhaba
Programımızın formatı ve olanaklarımız çercevesinde konuk almamız şu an için pek mümkün değil ama hem çok fazla talep olması ve programda yapacağımız bazı değişikliklerden sonra her geziya bir konuk almaya başlayacağız. Görüşmek üzere.

Bu akşam, programın Antalya Beydağları bölümünü izledim. Çok keyifli bir yolculuktu. Emeği geçen herkesi kutlarım. Ancak 20 dk.lık bölüm kısa geldi :(

Merhaba
TRT TÜRK KANALININ YAYIN POLİTİKASI BÖYLE, YANİ KISA KISA ÇOK PROGRAM. AMACI BİRAZDA SEYİRCİYİ SIKMAYALIM TADI DAMAĞINDA KALSIN. TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

zor yollar' Alıntı:
Merhaba
TRT TÜRK KANALININ YAYIN POLİTİKASI BÖYLE, YANİ KISA KISA ÇOK PROGRAM. AMACI BİRAZDA SEYİRCİYİ SIKMAYALIM TADI DAMAĞINDA KALSIN. TEŞEKKÜR EDİYORUZ.
Haklısınız aslında yayın politikası böyle ise ama keşke aynı gün farklı saatlerde yayınlananlar farklı bölümler olsaydı. Ben teşekkür ederim.Başarılar diliyorum.

ZOR YOLLAR BU HAFTADAN İTİBAREN 4 HAFTA BOYUNCA MERSİN DEN ÇIKIPP KAPADOKYAYA KADAR OLAN ZOR YOLLARDA KARŞISINA ÇIKANLARI SİZLERLE PAYLAŞIYOR İLK HAFTA ÇAĞLARCA ŞELALESİ CEHENNEM DERESİ ÇAMLIYAYLA SÜREMİZ İÇİNDE SİZLERE YANSITABİLDİKLERİMİZ.. GELECEK HAFTA ÇOK İLGİNİZİ ÇEKECEK YERLERLE SİZLERLEYİZ PPAPAZIN BAĞI VE BOLKARLARDA 3 000 METREDE ÇİNİLİ GÖL BAZILARI 3. HAFTADA TAŞDURMAZ VADİSİ BU GÜNE KADAR ZOR YOLLAR EKİBİNİN EN BEĞENDİĞİ YER.. KAÇIRMAYIN..

Zor Yollar bu haftada Çamlıyaylada. Papazın Bağından başlayan yolculuk Bolkarların zirvesinde sürüyor. Kolay kolay gidip göremiyeceğiniz ve inmek gafletinde bulunduğumuz Çinili Göl ...Çıkışı daha da zor du bu heyacanı bizlerle paylaşmak isterseniz Cumartesi 8:25-15:40-20:35-02:35 Pazar 7:05-17:40-23:35-04:35 den herhangi birinde veya hepsinde TRT TÜRK te kalın...

evet bende ilk kez haberdar oldum gayet doğal ve doğayla başbaşa bir prğm ceptele kaydediyorum prğm başladığında beni uyarsın diye gezenblirden tv ye baktığımız mı var 24 saat gezenbilirdeyim işlere veda ettik artık evcil olduk pc ile tv yi yanyana getirdim bir göz tv de tabii sadece zor yollar için diğer göz gezenbilirde eee haksızlık olmasın diye çok adilimdir.
aydın bey emeklerinize sağlık yolunuz açık mevlam yardımcınız olsun

seyyah-34' Alıntı:
evet bende ilk kez haberdar oldum gayet doğal ve doğayla başbaşa bir prğm ceptele kaydediyorum prğm başladığında beni uyarsın diye gezenblirden tv ye baktığımız mı var 24 saat gezenbilirdeyim işlere veda ettik artık evcil olduk pc ile tv yi yanyana getirdim bir göz tv de tabii sadece zor yollar için diğer göz gezenbilirde eee haksızlık olmasın diye çok adilimdir.
aydın bey emeklerinize sağlık yolunuz açık mevlam yardımcınız olsun
Kemal bey netten de izleyebilirsiniz.Zaten 20 dk.sürüyor. Kaçırmayın derim. Bu arada Çamlıyayla bölümünü izleyebildim.Yine güzel görüntülerdi :smiley:

zor yollar' Alıntı:
Zor Yollar bu haftada Çamlıyaylada. Papazın Bağından başlayan yolculuk Bolkarların zirvesinde sürüyor. Kolay kolay gidip göremiyeceğiniz ve inmek gafletinde bulunduğumuz Çinili Göl ...Çıkışı daha da zor du bu heyacanı bizlerle paylaşmak isterseniz Cumartesi 8:25-15:40-20:35-02:35 Pazar 7:05-17:40-23:35-04:35 den herhangi birinde veya hepsinde TRT TÜRK te kalın...

Harikaydı :smiley:. Çinili Göl e inişte pek bir şey anlamadım ama çıkışta sizlerden fazla strese girmişimdir :D Kutluyorum sizi :smiley:...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri