göl

 1. paramedik

  Isparta Gölcük Krater Gölü Ve Tabiat Parkı

  Merkeze 8km mesafede bulunan göle ulaşım asfalt yoldan sağlanıyor. 1380 metre rakımda olup en derin noktası 32 metredir. Kıyıdan birlaç metre sonra göl derinleşmektedir.
 2. paramedik

  Selçuk Gebekirse Gölü

  Gebekirse ve yanı başındaki Çatal gölleri İzmir'in bilinmeyen güzellikleri. Selçuk Zeytinköy'deki Gebekirse gölü 5 metre derinliğinde suyu az tuzlu olan bir tatlı ve tuzlu su ekosistemidir. Göl Gebekirse deresi kanalıyla Küçük Menderes'e bağlanmıştır. Göl etrafında yürüyüş yapılıp çadırda...
 3. paramedik

  Buldan Süleymanlı Yayla Göl

  Merhaba Gezenbilir dostları. Malumunuz yaz sıcakları bastırdı ve serinlemek için memlekete yakın kamp atabileceğim serin bir kamp yeri arıyordum. Nazilli'ye yakın Buldan ilçesindeki Yayla göl'de kamp attım. Yayla göl Süleymanlı Köyü' nde ve Buldan ilçe merkezine 8 km mesafede. Göl 1080 m...
 4. arpaboyuyol

  Tosya'nın Iki Güzel Gölü

  Torun tombalak gidilen, kalabalık aile pikniklerimizin adresi Dipsiz Göl’e, belki de yirmi beş sene sonra tekrar gidiyorum. Tosya ilçe merkezinin batısında kalan Dipsizgöl Milli Parkı içindeki göle ulaşmak için şehir merkezinden İstanbul - Samsun otoyoluna çıkıp Ilgaz (batıya doğru) yönünde...


GEZENBİLİR TV

           

Forum istatistikleri

Konular
101,336
Mesajlar
1,491,381
Kayıtlı Üye Sayımız
169,693
Kaydolan Son Üyemiz
Jazizza

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

SON MESAJLAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2021 Gezenbilir
Üst