kültür rotası

  1. yoldanciktim

    Atatürk Ve İstiklal Yolu (solo, Nisan 2017)

    Forumda yer alan Atatürk Ve İstiklal Yolu Yürüyüşü, 95 Km. (10-13.06.2015) başlıklı içerikte yola dair bilgiler iletilmiş. Bu bilgilere ek olarak 30 Mart-1 Nisan arasında gerçekleştirdiğim solo kültür rotası yürüyüşüne dair güncel detaylarla devam edeceğim. Başlangıç İstiklal Yolu rotası...
  2. yoldanciktim

    Iki Deniz Arası (between Two Seas)

    Merhabalar. Ağırlıklı olarak Kültür Rotaları'nı yürüyen bir doğa yürüyüşçüsü olarak, ayrıca kültür rotalarıyla ilgili içerikleri ve deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. Marmara Yürüyüş Rotaları içerisinde, İstanbul il sınırlarında bulunan bu kültür rotası fotoğrafçı Serkan Taycan 13. İstanbul...


GEZENBİLİR TV

           

Forum istatistikleri

Konular
101,722
Mesajlar
1,496,981
Kayıtlı Üye Sayımız
170,146
Kaydolan Son Üyemiz
ardaurkmez

Çevrimiçi üyeler

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2021 Gezenbilir
Üst