Arama sonuçlarınız

1. A

İlave Bagaj Ruhsata Işletilmeli Mi?

Merhaba, karavanıma böyle bir bagaj takmak istiyorum. Bu bagajı ruhsata işletmeli miyiz? Benim arabam eski ve bu bagajı kendim yapacağım. Bu sorun olur mu?

2. A

Tuvaletli Minibüs

Ek 4 Madde 7 şu. 7- Yukarıda sayılan tadilatlar dışında da tadilat yapılabilir. Ancak, yapılacak tadilatlarla ilgili gerekli şartların Bakanlık veya Bakanlığın yetki verdiği kuruluş tarafından belirlenmesi gerekir. Bu tadilatlar güvenliği, çevre korumasını etkilediği takdirde tadilatla ilgili...
  3. A

Tuvaletli Minibüs

Mehmet bey teşekkürler.Ben de Ankara TSE den Ömer Faruk beye ulaşmaya çalıştım ama kendisine ulaşamadım. Ama aynı bölümde çalışan bir bayan bana 8+1e kadar motokaravan yapılabileceğini söyledi. Ben de mühendis arkadaşa söyledim. "Öyleyse öyledir" gibi bir şey söyledi. Istanbul TSEden birine...

4. A

Tuvaletli Minibüs

Teşekkürler, MKaralar. Ben de citylinedan birine ulaşıp sormayı düşünüyorum. Telefonla rahatsız etmek istemiyorum. Bir yere ulaşırsam size de bildiririm. Ben de kesinlike onaylı olmasını istiyorum çünkü arabayla yurtdışına da çıkacağım. Muayeneden çıkacağını düşünüyorum aslında çünkü içinde...
  5. A

Tuvaletli Minibüs

MKaralar teşekkürler , bekliyorum sonucu. Aslında ben 9+1 istemiyorum. Ondan düşüğü otomobil oluyor diye hiç bahsetmedim mühendislere. Şoför+Yanında 2 zaten şu anda. Arkaya da şoför arkası 3 ters, araya masa , ve sonra 2 koltuk bana yeterli. Yani 7+1. Sizin önerinizle bu şekilde de...

6. A

Tuvaletli Minibüs

DOKTOR63, teşekkürler römork zor olur. Şu haliyle bile zor park yeri buluyorum zaten. Ruhsatı ne yapacağım çok önemli değil aslında. Minibüs bıraktığım için zaten fazladan para ödüyorum, sigortaya. Mobil ofis ya da karavan yapsam daha az ödeyeceğim. Ama dediğim gibi amacım 7-8 kişi gezmek...

7. A

Tuvaletli Minibüs

Mühendislerden umudu kesince direkt TSEyi aradım. Ordaki bayan da böyle bir sınıf yok dedi. Linkteki minibüsten bahsedince de o adamlar 100 tane falan yaptırmıştır dedi. Bursada bir arkadaş sen 9+1e düşür gerisine karışmazlar dedi ama sanmıyorum.
  8. A

Tuvaletli Minibüs

Merhaba , bu yaz bir 413 CDI sprinter aldım. Amacım bu linkteki gibi bir minibüs yapmak. PLATINUM LINE MERCEDES SPRINTER VİP MİNİBÜS CityLine Vip Transfer Ama hangi mühendisle konuşsam böyle bir şeyin olamayacağını söyledi. Arabayı 9+1 e düşürüp (şu anda 14+1) arka tarafa projesiz banyo...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,537
Kayıtlı Üye Sayımız
172,204
Kaydolan Son Üyemiz
izmirkartali

Çevrimiçi üyeler

Geri