Arama sonuçlarınız

1. H

Bir 54'ü Daha Kurtardık.

Ynt: Bir 54'ü Daha Kurtardık. Maziwillys, Bu tarz restorasyonlar oldukça zaman alır. Size sabırlı olmanızı tavsiye ederim. Sanayide ustalarla uğraşmak gerçekten çok zor. Her şeyden önce 'Mechanic manual' i temin etmeniz gerekir. Sizin aracınızın tam olarak özelliklerini yazarmısınız. Üretim...

2. H

Bir 54'ü Daha Kurtardık.

Ynt: Bir 54'ü Daha Kurtardık. Merhabalar Maziwillys, Benim aracımın rengi Coranoda Sand. Türkiye'de bulunabilecek renk ise sizin yazdığınız gibi Camel Bej'idir. Toplama konusunda her türlü soruyu sorabilirsiniz. Benimde aklıma birşey gelirse hemen buradan yazacağım. İlk aklıma gelen renk...
  3. H

Bir 54'ü Daha Kurtardık.

Ynt: Bir 54'ü Daha Kurtardık. Teşekkürler Maziwillys

4. H

Bir 54'ü Daha Kurtardık.

Ynt: Bir 54'ü Daha Kurtardık. Merhaba Sinan Bey, Branda bezi sıvı geçirmeyen bir kumaş değil. Buradaki uygulamada tavan kısmına alttan sıvı geçirmeyen plastik esaslı ek bir bez daha yerleştirdik. Yani tava iki bezli oldu. Yanlar ve arka kısımları tek kat canvas kumaş olarak kaldı. Araç 3 defa...
  5. H

Bir 54'ü Daha Kurtardık.

Ynt: Bir 54'ü Daha Kurtardık. Branda bezi olarak klasik canvas kumaş kullandık. Sadece askeri yeşil rengini bulabildik. Diğer renkler sanırım bu kumaşta üretilmiyor. Çok araştırdım fakat nafile. Pek sorun da etmiyorum. Çünkü bu kumaş hemen soluyor. 1 ay içerisinde rengi soldu ve istediğim renge...

6. H

Bir 54'ü Daha Kurtardık.

Ynt: Bir 54'ü Daha Kurtardık. Branda resimleri

7. H

Bir 54'ü Daha Kurtardık.

Ynt: Bir 54'ü Daha Kurtardık. Metal aksamı Aydın'da Yılmaz usta, branda kısmını Aydın Çine'de Murat usta yaptılar.
  8. H

Bir 54'ü Daha Kurtardık.

Ynt: Bir 54'ü Daha Kurtardık. Çadır iskeleti ve branda aksamı yapılırken aracın yanında olmamadan dolayı yapım aşamalarını fotoğraflayamadım.
  9. H

Bir 54'ü Daha Kurtardık.

Ynt: Bir 54'ü Daha Kurtardık. 54'ün üzerinde bulunan çadır iskeleti kötü durumda olduğu için aynı iskeleti yeniden yaptık. Bazı resimleri ekliyorum.

10. H

Bir 54'ü Daha Kurtardık.

Ynt: Bir 54'ü Daha Kurtardık. Herkeze Merhaba, Uzun bir aradan sonra 54'e yeni uygulamalar yaptık. Bunları sizlerle paylaşmak istedim.

11. H

Cj-5 Alıyorum..

Ynt: Cj-5 Alıyorum.. Hemşerim merhaba, Açtığın konu başlığını tamamiyle okudum. Herkesin ortak görüşü bu sevdadan vazgeçmen. O paralara cj olmaz. 6000 tl bütçe ile hurda Willys alırsın ve onu yaptırabilirsin. Ben bu tarz bir restorasyonu yeni bitirdim. 54 model bir Willys aldım ve 25-30...
  12. H

54 Willys-ermenek Aksaray Yolculuk- Canlı!

Ynt: 54 Willys-ermenek Aksaray Yolculuk- Canlı! Hayırlı olsun arkadaşım. Yardım edebileceğim bir şeyler olursa yazabilirsin.

13. H

54 Willys(cj 3b) - Hararet- Uzun Yol

Ynt: 54 Willys(cj 3b) - Hararet- Uzun Yol Merhabalar, 54'lerde bulunan Hurricana motorlar 2200 cc'dir. 1 litre benzinle ortalama 7 Km yol yaparlar.
  14. H

Cj5 Restorasyon

Ynt: Cj5 Restorasyon Öncelikle kolaylıklar diliyorum. Bende yakın zamanda bu aşamalardan geçtim. Çektiğiniz ve çekeceğiniz sıkıntıları anlayabiliyorum. İnşallah bu aracı fabrika standartlarına göre düzenlersiniz (Tabi bu benim dileğim). Bu araçlara fabrikalarındaki üretimleri harici birçok...
  15. H

Bir 54'ü Daha Kurtardık.

Ynt: Bir 54'ü Daha Kurtardık. Merhaba Arkadaşlar, Araç 'Kaiser Willys' (ABD) sitesinde haftanın Willys'i seçilmiştir. http://blog.kaiserwillys.com/kaiser-willys-jeep-of-the-week-181 bu adresten bakılabilir.

16. H

Artık Cj8 İle Aranızdayım :)

Ynt: Artık Cj8 İle Aranızdayım :) Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız ve iyi günlerde, keyifle binin.
  17. H

Jeep Oto Doğrultma Ve Uzatma Atölyesi

Ynt: Jeep Oto Doğrultma Ve Uzatma Atölyesi Ustanın telefonunu yanına gidip aldım. Eyüp SELEN 05423073056
  18. H

Bir 54'ü Daha Kurtardık.

Ynt: Bir 54'ü Daha Kurtardık. Hocam, senden övgü almak aslında en güzeli. Senin yorumların ve düşüncelerin tüm Willys'ciler için önemli.

19. H

Jeep Oto Doğrultma Ve Uzatma Atölyesi

Ynt: Jeep Oto Doğrultma Ve Uzatma Atölyesi Hocam, kaç gündür ustanın telefon numarasını arıyorum. Telefondan silinmiş ama bir yerlerde yazılmış olması gerekiyordu. Olmadı ustanın yanına gideceğim. Hemen yayınlayacağım.
  20. H

Bir 54'ü Daha Kurtardık.

Ynt: Bir 54'ü Daha Kurtardık. Teşekkür ederim. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,541
Kayıtlı Üye Sayımız
172,203
Kaydolan Son Üyemiz
izmirkartali

SON KONULAR

Geri