10. Edirne Bando Ve Ciğer Festivali

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Trakya Gezi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 987

Trakya Gezi

Kamp II
Mesajlar
206
Tepkime Puanı
32
Web
www.trakyagezi.com
Yılın “Festival Şehri” seçilen “Sultanlar Şehri, Şehirlerin Sultanı; Edirne” henüz geçtiğimiz hafta kutladığı Kakava şenliklerinin terini üzerinden atamamışken, önümüzdeki hafta sonunu coşku ve lezzet dolu bir festivalle daha geçirmeye hazırlanıyor. “Edirne’ye gel, ciğerimi ye !” sloganıyla hayat bulan ve pandemi sebebiyle iki yıldır sekteye uğrayan Edirne Bando ve Ciğer Festivali bu yıl başta İstanbul ve civar iller olmak üzere Türkiye’nin çeşitli yerlerinden gelecek misafirleri için 10. defa aralıyor.

10. Edirne Bando ve Ciğer Festivali – Trakya Gezi

BandoVeCierFestivali
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,537
Mesajlar
1,519,589
Kayıtlı Üye Sayımız
172,204
Kaydolan Son Üyemiz
izmirkartali

Çevrimiçi üyeler



Geri
Üst