1991 Patrol W260 Stop Hk

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mogoksel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,133

mogoksel

Özgür
Mesajlar
73
Tepkime Puanı
2
Yer
İstanbul
Merhaba1991 Nissan Patrol W260 aracınıza aşağıdaki resmi bulunan stopdan nerde bulabiliriz ? Sağ arka tek de işi görür çiftini bulursak dahada iyi olur.Sıfır yada çıkma yardimci olabilecek arkadaş varsa çok sevinirim.
Özgür

KGrHqRjoE loJJYm2BPq4eDyuZw  60 1


Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 

Etiketler
Trabzonda Yaşar UZUN da bulabilirsin sormanda fayda var teme makina yanılmıyorsam internette adresi var sanırım
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,528
Mesajlar
1,519,404
Kayıtlı Üye Sayımız
172,192
Kaydolan Son Üyemiz
feyyazozen

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst