2024'teki Gezilerimiz Ve Yaşam Güncemiz... Güçlü, The Kampervan Geziler Ve Yaşam...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,052
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 67,423

Etiketlerİzmir'de çoğunlukla okuluma İZBAN ile giderdim. Ta Çiğli'den Bayraklı'ya kadar. Sonra Çay Mahallesine de yürürdüm. Sağlıklıydı baya bir.
Şimdi okulumun yanında oturuyorum ama ben çoğunlukla Gölbaşındaki karavanımda kalmayı tercih ediyorum. Karavanda yaşamak benim hayalimdi. Bu hayalime ulaştım.
Su ve Elektrik ihtiyacımı karşılayan bir işletmede bedelini ödeyerek kalıyorum ki zaten benim tercihim de bu yönde. Ulaşan ayrıca bana bazı kargolarım için adreslik de yapıyor. Köye teslim olamayan şeyleri oraya teslim istiyorum.
Çok sıcaklar ve çok soğuklarda evimde kalabilirim. Zira özellikle gölge yer olmadığında karavan gündüz vakti resmen ateşte yanıyor sanki... Kapı cam açmak da çare vermiyor. En iyisi bu saatlerde gölge bir yerde oturmak.
 


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,528
Mesajlar
1,519,408
Kayıtlı Üye Sayımız
172,192
Kaydolan Son Üyemiz
feyyazozen

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst