2024'teki Gezilerimiz Ve Yaşam Güncemiz... Güçlü, The Kampervan Geziler Ve Yaşam...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,046
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 67,355

Etiketler


Eski deniz eşyalarım diğer evin eşyalarının içinde kim bilir nerede kaldı. Bu yıl kendime deniz şortu da almıştım zaten, diğerlerini de aldım gitti sonuçta. Alınmış alınmıştır.
 

Akçakoca'ya son yıllarda çok gittim ama hep otelde kalmıştım. Bu kez kampta kalacağım. Büyük ihtimalle Canlar Kamp Karavan Derneği ile yeni anlaşma yapan Giritli kampta kalacağım.
 


Gece kahvesi... Yarın karne günü. Bir yıllık emeklerin çiçek açacağı gün. Bazı öğrencilerimi son kez göreceğim. Gelirim deseler de bazıları hiç geri gelmeyecekler. Bu da hayatın bir yönü. Emek ver sev ama sıpalar gitsin bir daha da gelmesin işte böyle öğretmenlik mesleği...
 
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,528
Mesajlar
1,519,402
Kayıtlı Üye Sayımız
172,192
Kaydolan Son Üyemiz
feyyazozen

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst