2024'teki Gezilerimiz Ve Yaşam Güncemiz... Güçlü, The Kampervan Geziler Ve Yaşam...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,047
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 67,355

Etiketler


Biraz karavan piyasasına baktım.130-140 liraya karavanlar var. Ben bugünkü klima atağımdan sonra artık kendi karavanımla bir süre daha devam edeceğim. Bu yüzden ilanımı iptal ettim yine. Benim karavana 150 lira istiyordum ki bu piyasada satılmaması zaten normal. Kuzguna yavrusu şahin görünürmüş. Bana da kendi karavanım ne olursa olsun şirin gözüküyor. Seviyorum Pirikampımı. Bir süre daha kendi karavanımla devam...
 Atelaj


Bizim takım...
 

Yılbaşı itibarıyla ehliyetle ilgili birtakım kısıtlamalara tabii olacağım. Ehliyetimi yeniletme şartları beni çok üzmediği sürece karavanımda olmayı ve karavanda okumayı sürdüreceğim. Bunu ehliyetsiz hayatta da sürdürmem yine de (zor olsa da) mümkün. Karavancı olarak yaşamayı asla bırakmam. Gerekirse evimin önünde karavanımın keyfini yine de sürerim. Ben de böyle karavancıyım.
 


Mobil de olsa 12000'lik bir klima edinmeye çalışarak karavanda okumamı zorlaştıran yaz sıcaklarına bir gol atabilmeyi çok ümit ediyorum. Zaten bu da olmazsa karavanı değiştirmekten başka hiçbir şansım kalmayacak...
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,528
Mesajlar
1,519,403
Kayıtlı Üye Sayımız
172,192
Kaydolan Son Üyemiz
feyyazozen

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst