2024'teki Gezilerimiz Ve Yaşam Güncemiz... Güçlü, The Kampervan Geziler Ve Yaşam...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,048
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 67,423

Etiketler

Ben her zaman karavanımla sevdiğim yerlerde olmayı sevdim. Çok güneyleri sevmiyorum çünkü çok sıcak. Balıkesir'de Erdek ve Burhaniye'yi seviyorum. Buralara gidip kalırsam mutlu olurum. Sonra da Angara'ya dönerim belki de karavanımla Ulaşan'da takılmaya devam ederim.
 

Ben kampçı dostlarımı hep el üstünde tuttum. Kendilerine ailemden büyüklerim gibi davrandım. Saygıda sevgide kusur etmedim. Ben böyle bir kimseyim. Yunus'un dediği gibi, Sevelim sevilelim, Dünya kimseye kalmaz.
 Arılarım vardı ama onlara bakmayı tam anlamıyla öğrenememiştim. Anayı bile bulamıyordum yani. Biraz körükçülük yapmak istedim yanında olduğum arıcıya ama o da bizi yetiştiremedi. Herkesin her işi yapamayacağı gibi bir işi herkes de öğretemez, Herkes de öğrenemez zaten. Bunlar gerçekten meşakatli işler. Ben çıtalara tel takıp temel petek takma gibi işler yaptım. Kovanlarımı boyadım falan ama arılarıma güzel bir bakım yapamadım. En nihayetinde bu işten vazgeçmek ve zarar etmek durumunda kaldım. Ama kendime bir usta bulsam yeniden bu işi öğrenmeye çalışacağım.
 

Vefayı, doğayı, iyiliği ve iyi olan değerleri seviyorum. Ben yola iyiler için çıktım. Kaç yılım kaldı ki dolu dolu yaşayacak? Niye kötü olayım, Kötülükten yana olayım?
 Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,528
Mesajlar
1,519,404
Kayıtlı Üye Sayımız
172,192
Kaydolan Son Üyemiz
feyyazozen

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst