45 Günlük Karadeniz Gezisi Rota

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan buhari altıntaş Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 466
Mesajlar
3
Tepkime Puanı
0
Merhaba.Arkadaslar motokaravanımızla Ağustos ayında 45 günü Karadeniz olmak üzere Karadeniz-Dogu Anadolu-Güneydoğu olmak üzere üc aylık bir tur planlıyoruruz.Çıkıs noktamız Ankara olacak.Nasıl bir rota olusturuyum? her türlü tavsiye açıgım.Daha önce bu bölgeleri gezmiş arkadaşların tecrübeleri benim için çok önemli.Yardımcı olacak dostlara şimdiden çok tşk.ederim.
 

Karadeniz deniz kısmı az ancak dağ kısmı uçusz bucaksız orman gibi düşünebilinir.

Bence Doğu Anadolu bölgesi ise son duraklarınız, kısa yoldan Ankara Samsun yolundan gidip rotayı hep doğu kısmına çevirmek.

Sırf Orta Karadeniz 45 gün + fazlası.

Amasya > Tokat >> Dağ yollarından yaylalar deniz. Buraları da ikiye ayırmak gerek. Deniz tarafı
mı Dağ tarafı mı?

Çıktığınızda rotanızı ypaylaşırsanız güzel olur.

Malesef bu forumda eski sistemler gibi düzene yenik düşmüş durumda.
 


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,528
Mesajlar
1,519,404
Kayıtlı Üye Sayımız
172,192
Kaydolan Son Üyemiz
feyyazozen

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst