84 Nissan Patrol Yolda Gezinme Sorunu Yardım

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tinmaz82 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,658

tinmaz82

'' Gerede OffRoad ''
Mesajlar
40
Tepkime Puanı
0
Yer
BOLU
84 Model Nissan Patrol Aracım ayağımı gazdan çektiğimde yolda durmuyor. Direksiyon sabit olmasına rağmen araç aniden sağ tarafa yöneliyor. Bikaç usta baktı ama henüz bir çözüm bulamadık. Aracımın ön dingil makaslıydı yaya çevirdim ama bahsettiğim sorun yaya çevirmeden öncede vardı fakat şuan sorun çok daha fazla. Aracımın motorunu değiştirmemin bu sorunla bir alakası olabilir mi? Çünkü şuan motoru çok güçlü. 300Hp nin üzerinde turbo motor var. Sorun neden kaynaklanıyor , ne yapmak lazım. Bu konuyla ilgili tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum.
 

Etiketler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,528
Mesajlar
1,519,402
Kayıtlı Üye Sayımız
172,192
Kaydolan Son Üyemiz
feyyazozen

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst