9 Temmuz'da Buluşuyoruz. :)

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Assasin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 57
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,562

Etiketler
Ynt: 9 Temmuz'da Buluşuyoruz. :smiley:

Katılan arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum , kararını aldığımız 24 Temmuz tarihli pikniğin konusunu bugün yarın açarım. :smiley:
İyi geceler dilerim , Deniz.
 

Ynt: 9 Temmuz'da Buluşuyoruz. :smiley:

Ben katılamadım kusura bakmayın arkadaşlar başka sefere artık..

Edit : Neler konuştunuz bakayım :D
 


Ynt: 9 Temmuz'da Buluşuyoruz. :smiley:

umutkaptan' Alıntı:
linki burayada at
Abi bizim 24'ünde cemiyet varmış. Ben konuyu açar takip ederim yardımcı olurum organizasyona , ancak katılamam. 31'i olursa katılabiliriz ancak. Siz fikirlerinizi belirtin ben de ona göre konuyu açayım. :smiley:
Selamlar olsun , Deniz.
 


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,541
Mesajlar
1,519,637
Kayıtlı Üye Sayımız
172,204
Kaydolan Son Üyemiz
izmirkartali

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst