Ankara Çevresi Çadır Kamp Alanı

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan myetiskin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 575

myetiskin

Yeni Üye
Mesajlar
2
Tepkime Puanı
0
Yer
Ankara
Üç çocuğumuz var, ailece genelde hafta içi çok seyrek hafta sonu kamp yapıyoruz. Ankara çevresi veya Ankara'ya yakın kamp ücreti yüksek olmayan kamp yeri arıyoruz. Bildiğiniz önerebileceğiniz yer var mı?
 

Etiketler
hafta kamp

Ankara'nın dibi Yeşildere Piknik Alanı. Sincan Yenikent sanayisii geçince Aysantı'ya tırmanmadan sağda.
Ankara'nın dibi 2 Kılıçlar Köyü Ormanlık (Piknik) Alan.

Çadır için gerisi malum Sorgun Göletinden. Çamkoru'ya kadar. Işık Dağı, Beypazarı Karagöl v.s.... Ama soğuk olabilir şuaralar gece.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,533
Mesajlar
1,519,493
Kayıtlı Üye Sayımız
172,200
Kaydolan Son Üyemiz
RoberHatemoBagimlisi


Geri
Üst