Ankara Civarı Off-road Toplulukları Aranıyor

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erenbilgic Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,496

erenbilgic

Yeni Üye
Mesajlar
7
Tepkime Puanı
1
Merhabalar!

İsmim Eren Çağdaş BİLGİÇ, 30 yaşındayım, bir vakıf üniversitesinde öğretim görevlisiyim.

Birkaç ay önce artan off-road tutkumu biraz da olsa dizginlemek adına 2009 model bir Jeep Wrangler Unlimited aldım. :smiley:

Her haftasonu eşimle ya da dostlarımla tek araçla bir-kaç yere gidiyoruz ancak uzun süren, kalabalık ve kalifiyeli bir off-road topluluğuna katılıp, onlarla beraber bu etkinliği yapmak istiyorum.

Katılabileceğim, bildiğiniz, iletişim kurabileceğim Ankara civarlarında bir off-road topluluğu varsa lütfen beni bilgilendirin.
 

Eren bey merhaba fazla sık olmasada kendi içimizde kapalı bir grup olarak ayda bir toplanıp dere tepe kırn-madan üzmeden kişisel değil toplu hareketlerle Ankarada amaç eğlenmek adında toplanıyoruz.Face den yolsuzlar offroad team olarak ararsanız bağlantı kurarız. selamlar
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,537
Mesajlar
1,519,589
Kayıtlı Üye Sayımız
172,204
Kaydolan Son Üyemiz
izmirkartali

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst