Ankara muğla arasi 13.01.14

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mydarling Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,854

mydarling

Kamp II
Mesajlar
235
Tepkime Puanı
2
Yer
ANKARA
Arkadaslar yola cikacaksaniz cok tedbirli olun. Yollar kapanma derecesinde yer yer tir kaymalari sebebiyle yol kapanmalari mevcut. Yaninizda mutlaka zincir bulundurun. Şuan afyondayim daha sonra yol durumuyla alakali bilgilendirmede bulunacagim.
4e4f581f88c0ecd57d51cb4aac2f6a1c.jpg
 

Etiketler
Ynt: Ankara muğla arasi 13.01.14

Saat 10.30 civari muglaya ulastim denizli guzergahi kapaliydi aydin nazilli uzerinden geldik. Istikamette olacak arkadaslarin bilgisine herkese hayirli yolculuklar olsun
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,541
Mesajlar
1,519,654
Kayıtlı Üye Sayımız
172,203
Kaydolan Son Üyemiz
izmirkartali

SON KONULARGeri
Üst