Antalya-lara-manavgat-kaş....haydi Toroslara Offroad Yapmaya...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan girdevcamp Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,798

girdevcamp

Ana Kamp
Mesajlar
50
Tepkime Puanı
3
Yer
Muğla / Fethiye
Web
www.girdevcamp.com

AARKADAŞLAR ANTALYA VE ÇEVRESİNDEKİ OFFROADCULAR GİRDEV GÖLÜ ÇEVRESİNE GELMEKTE.ELMALI YUVAKÖY ROTASINDAN GELEN ARKADAŞLAR 2.DERECE OFF-ROAD YAPMA ŞANSINI YAKALIYA BİLİRLER DÖNÜŞ YOLUNU HACIÇIKI BELİNİ İZLEYEREK TEMEL KÖYÜ VE SEKİ KASABASINI İZLEYEREK GÜĞ BELİNDEN ANTALYA KORKUTELİ İSTİKAMETİNİ TAKİBEN ROTAYI SONLANDIRIR..
BİRDE KAŞ İSTİKAMETİNDEN YEŞİL YURT BARAKKASABASI SIÇAK ALANI VE GİRDEV GÖLÜ AKABİLİNDE KEMİKLİ,ÖRTÜLÜ KÜÇÜK GİRDEV OVACIK VE YUVA KASABASI SORASINDA ELMALI İLÇESİ İSTİKAMETİNDE ROTAYI TAMAMLAR BU ROTALAR SİZİ FAZLASIYLA DOYURACAK OLDUKÇA ZORLU YOLLAR..
BİZ GİRDEVCAMP OLARAK TRT ZOR YOLLAR VE İZCİ GRUBUNU BİR ÇOK KEZ KAMPIMIZDA AĞIRLADIK VE FETHİYE OFF-ROAD GRUP ÜYESİ OLARAK SİZLERE YARDIMCI OLMAYI İSTERİM..
FACE DEN DE BANA ULAŞA BİLİRSİNİZ ÖZGÜR İSMİM FACE ADRESİM(GİRDEVCAMP)
BOL ÇAMURLU ADRENALİN DOLU YOLCULUKLAR DİLERİMMMMM XXXX
 

Ekli dosyalar

  • DSC_0072.JPG
    DSC_0072.JPG
    232.3 KB · Görüntüleme: 310

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,534
Mesajlar
1,519,515
Kayıtlı Üye Sayımız
172,201
Kaydolan Son Üyemiz
mfy33

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst