Avşa Adası

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan avsaadasi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,731

avsaadasi

Yeni Üye
Mesajlar
2
Tepkime Puanı
0
2009 Yazında marmara bölgesinde avşa adası diye bir yerin varlığını duydum ve çok bir adamız olmamasına rağmen nasıl böle bir adanın varlığını duymadım diyede kendime kızdım.Neyse adaya istanbuldan ulaşım sağlanıyormuş.Deniz otobüsü ile yenikapıdan bindiğim araçla 3 saate yakın bir sürede Avşa adası`na ulaştım.Adada ilk izlenimlerim bir insan cümbüşü,Herşey içiçe,Kalınacak yerler restoranlar ve plaj sahil bandında.Kasabanın tüm hareketi bu sahil üzerinde kurulmuş.Geceleri ile sahilde ortam kuranlar ve gene sahil bandında yer alan barları var ayrıca nargile evleri oldukça popüler,Mekanlar kumun içinde kurulmuş ve sahile hizmet veriyorlar.Gündüzleri gidlibilecek koylar var.Koylar bakir ve çok güzel deniz temiz sahile hizmet veren çardaklar mevcut.adına kır gazinosu diyorlar.Adaya gelenler bisiklet kiralayıp adayı gezssinle manzara harika cok güzel ıssız koylar var kısaca herşey çok güzel.Ada hakkında merak ettikleriniz http://www.avsa-avsa.com adresinden öğrenebilirsiniz.
Buraya gelmişken Erdek ve ocaklar beldelerinide ziyaret ettim.Erdek çok güzel huzur dolu her yer yeşil uzun bir sahili var ayrıca merkezde aradıgınız herseyi bulmanız mümkün buraya gelirseniz ocaklar beldesinede uğrayın son derece bakir bir ortamı olan ocaklar`da herşey nizamı ve doğa korunmus tesisler son derece kalite ve ortam huzur dolu gece sahilde uzanmak ve yıldızları izlemek harika buraları hakkkında merak ettiklerinizi http://www.erdek-erdek.com adresinde bulabilirsiniz.
 

Etiketler

Ynt: Avşa Adası

Bu yaz Avşa'ya gittim. Dediğiniz gibi ortalık cümbüş alanı. asosyalgezgin olarak uzun süreli tatil listemden Avşa'yı çıkarıp, hafta sonu kaçamağı yapılacak yerler listesine ekledim. Ayrıca dalmayı seven biri olarak, dipte yengeçlerden başka bir şey göremedim. Çanakkale beklentilerimi yükseltti herhalde. Blog sayfamdan fotoğrafları görebilirsiniz.

http://ozancirpan.blogspot.com/2013/06/avsa-adas.html
 

Ynt: Avşa Adası

Fiyatları arıyosan http://www.avsapansiyonfiyatlari.gen.tr de 20 işletmenin fiyatı var.
Ama ne kadar günceldir bilemiyorum benim verdiğim adreste fiyat aralıkları var.
 


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,528
Mesajlar
1,519,403
Kayıtlı Üye Sayımız
172,192
Kaydolan Son Üyemiz
feyyazozen

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst