Balıkesir Bir Dağ Köyünde, Dere Kenarında Korunaklı Bir Bahçede Uzun Yada Kısa Süreli Çadır Atmayı Düşünüyorum

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KhanDeep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 603

KhanDeep

Yeni Üye
Mesajlar
1
Tepkime Puanı
0
İlginizi çekerse detayları anlatırım. Ama özetle herkes işinde gücünde ben çalışmıyorum ve partner bulamıyorum. Eski bir turizmci olarak da kadın erkek ayrımını insan faktörüne tercih eden bir felsefeye sahibim. İyi vakit geçirmek, güvende terapi olmak ve iyi dostluk başlatmak isteyen hanımefendiler tercihimdir. Uyumlu ağır işleri halleden her türlü yemeği yapabilen birisiyim. Çok merak ediyorum var mı acaba böyle hanımlar. Serpme ile balık tutma, avlanma, tarlalardan sebze toplama, trekking, hatta mini define arama bile olabilir. Ha yok yan yat gel de mümkün.
 

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,533
Mesajlar
1,519,492
Kayıtlı Üye Sayımız
172,200
Kaydolan Son Üyemiz
RoberHatemoBagimlisi

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst