Balkondaki Uçamayan Güvercin

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Martobulak Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 955

Martobulak

Yeni Üye
Mesajlar
1
Tepkime Puanı
0
Merhaba,

Bu akşam balkonumuzda bir güvercin bulduk. Ayakta durabiliyor, yürüyebiliyor, yemek de yedi. Sonra Balkon demirine çıkmış bir şekilde, sonradan gördüm. Ama saatlerdir çıktığı demirde duruyor. Uçmuyor. Bu yüzden yaklaşmıyorum ürkütürsem düşer diye. Ne yapmalıyım? 5. Kattayız demek ki uçamıyor fakat durumu çok kötü de değil. Veterinere götürmek için yaklaşsam düşmesinden korkuyorum.

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
 

Etiketler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,533
Mesajlar
1,519,492
Kayıtlı Üye Sayımız
172,200
Kaydolan Son Üyemiz
RoberHatemoBagimlisi

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst