Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 330
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 200,738
Merhaba. Ankaradayim. Kron 300 ile bu sevdaya yeni bir baslangic daha yaptim. Gunduzleri demetevler yenimahalle bolgesinde takiliyorum. Benim bolgemden arkadaslar varsa gorusmek tanismak isterim

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 

Etiketler


Herkese merhaba, ben Cengizhan bursa da ikamet ediyorum. Tur bisikletine çevrilmiş bir salcano astro 270 sv ye sahibim. Herkese iyi günler diliyorum.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 


Merhaba ben erdinc bisiklete binmeyi seviyorum .35 yaşındayım. Eski bisikletim var . Sancaktepe de ikamet etmekteyim . Sancaktepe , kartal taraflarında bisiklet arkadasi arıyorum. Daha çok acemiyim. ,acemi olduğumdan şimdilik tur düzenleyen gruplara katılamıyorum. Sonra daha profosyonel bisiklet alacağım. Tanismak isteyen arkadaslari bekliyorum.
 

Herkese selamlar, ben Şener;
Sinop gibi neredeyse düzlüğün hiç olmadığı bir ilde ikamet etmekteyim ve 35 yaşındayım. Yaklaşık üç sene önce aldığım ve sadece iki kez bindiğim cillop gibi ancak sanırım bana pek uygun olmayan bir dağ bisikletim var. Bir önceki cümlemden de anlayacağınız üzere mevzunun fukarasıyım. En azından hafta sonları kendi çapımda uzun turlar atayım diye tasarlıyorum. Gelecek tüm tavsiyeler, öneriler ve bisiklete dair paylaşacağınız tüm bilgileriniz için şimdiden minnettarım.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,533
Mesajlar
1,519,492
Kayıtlı Üye Sayımız
172,200
Kaydolan Son Üyemiz
RoberHatemoBagimlisi

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst