Cbf 150'im Den Garip Sesler Geliyor

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan MuhammedCBF150 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 700

Etiketler

Cbf 150 Isınınca gelen ses çekişi yarıya düşüyor motor aşırı ısınıyor gitmiyor arızası nedir?​

youtubede videosu var lütfen anlayan arkadaşlarım yardımcı olabilirmi 1 aydır çözemiyorum

Video: https://www.youtube.com/watch?v=t0-KTtMgBUY
Egzantrik zinciri yada Subap ayarı istediğini düşünüyordum Ama ısınıp gitmemesi krank,pistona kadar inmiş arıza da olabilir İyi bir ustaya getirmen gerekir Biz düşüncelerimizi söyleriz ama tamirci olayı çözer Geç kalmamalısın sorun ve arıza büyüyebilir Cbf 6000 devire gelmeden kullan yağ yakımıda yok denecek kadar az olur Cbf ler evladiyelik değil torun tombalaklık motordur
 
Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,541
Mesajlar
1,519,620
Kayıtlı Üye Sayımız
172,204
Kaydolan Son Üyemiz
izmirkartali

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst