Drone Teknolojisi Fotomuhabirliği Nasıl Etkiliyor?

Mesajlar
110
Tepkime Puanı
15
Paribu Sunar: Mirat’ın Puslu Fotoğraf Atlası

Mirat’ın Puslu Fotoğraf Atlası’nın bu bölümü, kısaca “Foto Muhabirlik ve Drone Teknolojisi” hakkında...

Malum droneların son yıllardaki yaygın kullanımı o kadar dallanıp budaklandı ki, faydalanıldıkları alanlar adeta saymakla bitmiyor.

Drone teknolojisinden son yıllarda belgesel fotoğrafta... ama daha ziyade foto muhabirlik de nasibini aldı.

Bende bu bölümde droneların, özelikle foto muhabirliğin üzerindeki yeni etkileri, olumlu ve olumsuz yanlarına dair sesli düşündüm.


09e7f0b7 b4cf 4c86 a3be 9336627f1376
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,528
Mesajlar
1,519,403
Kayıtlı Üye Sayımız
172,192
Kaydolan Son Üyemiz
feyyazozen

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst