Dünyanın Önemli Dağcıları

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ecemete Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,028

ecemete

Sea Wolf
Mesajlar
77
Tepkime Puanı
11
Yer
Balıkesir
Web
dogayakacis.com
Dünyada bugün başarılı pek çok dağcı var. Ülkemizde de Tunç Fındık, Nasuh Mahruki gibi, gençleri bu spora özendiren, sınırlarını farketmesini sağlayan çok önemli dağcılar var.

Dünya dağcılık tarihinde önemli izler bırakmış, inan sınırlarını genişletmiş, yeni teknikler ve rotalar açmış, asla atlatılamaz gibi görülen badireleri atlatmış dağcıları tanımak, bu sporu yapan herkes için önemli olmalı.

Bu dağcıları http://dogayakacis.com/category/dagcilar/ adresinde mümkün olduğunca tanıtmaya çalışıyorum. Siz değerli arkadaşlarında buradan katkı yapmalarını bekliyorum.
 

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,537
Mesajlar
1,519,588
Kayıtlı Üye Sayımız
172,204
Kaydolan Son Üyemiz
izmirkartali

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst