Ea - Expedition Anatolia

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mrdnmz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 257

mrdnmz

Hilux N70
Mesajlar
3,498
Tepkime Puanı
112
Yer
İstanbul, Türkiye
Merhabalar,

Overland Anatolia olarak uzun yıllardır hem ülkemizi tanıttım, hem misafir ağırladım hem de teknik destek vererek bir çok kişiyi gitmek istediklere ulaştırdım.

Şimdi de çok daha görsel, biraz daha bize özel ve farklı bir ekip ile hali hazırdakilerden farklı olarak Expedition Anatolia oluşumu içinde sosyal medyaya içerik üretmeye başladık.

Kıymetli yorum ve beğenileriniz için şimdiden teşekkürler.

Umarım beğenirsiniz.

Keyifli seyirler.


EA - Explore with local Overlanders
Instagram : https://www.instagram.com/expeditionanatolia/
Youtube : https://www.youtube.com/@ExpeditionAnatolia

mrdnmz
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,528
Mesajlar
1,519,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,192
Kaydolan Son Üyemiz
feyyazozen

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst