Erciyes Dağı Kayak Merkezine Bekliyoruz

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cazzcazzy Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,876

cazzcazzy

Doga, Kamp, Gezi, Fotograf, Navara
Mesajlar
328
Tepkime Puanı
124
Yer
Kayseri
Merhabalar,

Yakın zamanda açılmış bir başlık göremediğim için Kayseri'de yaşayan bir Kayak sever olarak Gezenbilir ailesi ile paylaşmak istedim. Geçtiğimiz yıllarda Kayseri Erciyes dağında başlatılan Master Plan ile yaz ve kış turizmi için planlanan ve hayate geçirilen birçok aktivite mevcut.Kayak sezonu için kayak pistleri, tesisler ve sosyal imkanlar sağlayan proje. Şuan güncelde birbiri ile bağlantılı olarak 4 farklı merkez ve istasyonlarda kayabileceğiniz onlarca pist ve 100 km ye varan kayılabilen farklı zorluklarda pist sunuyor. Şuana kadar 150 milyon Euro harcanan, ve 2020 yılında tesisler tamamlandığında 350 milyon Euroya malolacak tesislerin türkiyede bir benzeri olmadığı öngörülüyor.

Güncel pist ve hava durumu, aktiviteler, pist haritaları, 24 saat canlı pist görüntüleri ve her türlü detaylı bilgi için ;

Erciyes Kayak Merkezi
 

Dün Erciyes'e gittim bir arkadaşımla.Maalesef Tekir pisti dahil henüz hiçbir pist yeterli kar seviyesinde değil.Ezilmemiş yerlerde şuanki yaklaşık kar kalınlığı 20-25 cm civarı.Şehir dışından merak eden arkadaşlar için paylaşayım.
 Gecen hafta sonu itibariyle 4 kapi, yaklasik 15 pist dahil acildi(baglantilar dahil).gunluk pist ve hava degisimlerini de www.kayserierciyes.com.tr den canli izleyebilir yada pist durum tablosunundan gorebilirsiniz.Yardimci olabilecegim konularda hic cekinmeyin.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,541
Mesajlar
1,519,659
Kayıtlı Üye Sayımız
172,203
Kaydolan Son Üyemiz
izmirkartali

SON KONULARGeri
Üst