Erzurum Hava Şartlarına Dayanıklı, Günlük Ve Kayak Kullanımına Uygun Işlevsel Mont Ve Bot

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan neku Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,159

neku

Yeni Üye
Mesajlar
1
Tepkime Puanı
0
Mrhbalar, birkaç yıl Erzurum'da yaşayacağım.Hava şartlarına uygun hem günlük hem de kayak yaparken kullanabileceğim mont ve bot almak istiyorum.Marka ve model konusunda yardımcı olabilecek olan var mı acaba?
 

Etiketler
Mrhbalar, birkaç yıl Erzurum'da yaşayacağım.Hava şartlarına uygun hem günlük hem de kayak yaparken kullanabileceğim mont ve bot almak istiyorum.Marka ve model konusunda yardımcı olabilecek olan var mı acaba?
Merhaba, ekonomik durumun iyiyse bot olarak gore-tex özellikli taban sertliği çok olmayan bir bot işini görecektir mont olarakta kalın kaz tüyü yada içi polarlı 3in 1 montlar. marka olarak botda scarpa yada aku mont ise tnf yada marmot öneririm bunlar beni aşar dersen decahtlon sitesine göz gezdir faydalı ürünleri var
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,537
Mesajlar
1,519,588
Kayıtlı Üye Sayımız
172,204
Kaydolan Son Üyemiz
izmirkartali

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst