Garip Ve Güçlü 2019

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,367
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 158,138
GÜÇLÜ ve PİRİ ile bir gün.... 0d5eec44e43a63379a7ca178e79f0988

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 

Etiketler
Bugün karavandaydım. Yarın yine gideceğim. Mecburen akşam dönmek zorunda kaldım çünkü yarın ev temizliğine yardımcım gelecek. Yarın yine akşama kadar zamanımı karavanda geçireceğim.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 

Bugün jeneratörü de denemek amaçlı bir çalıştırdım. Gayet güzel çalıştı. Karavanla uzun süreli kış kamplarına ikinci dönem başlayacağız muhtemelen. Bir de tabii Şubat tatili var. Bu sene Şubat tatilinde karavanlı gezi düşünüyoruz. Bunlar için jeneratör elzem.
 
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,541
Mesajlar
1,519,660
Kayıtlı Üye Sayımız
172,203
Kaydolan Son Üyemiz
izmirkartali

SON KONULARGeri
Üst