Hekese Merhaba :)

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan selçuk.do?an Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,850

selçuk.do?an

Yeni Üye
Mesajlar
8
Tepkime Puanı
4
Web
www.facebook.com
Tanışma konusuna ne kadar denesemde ileti yazamadım burdan tanıtayım kendimi...Selçuk Doğan,yaş 25 öğrenciyim.
Forumlardan binbir türlü kötü yoruma rağmen captiva aldık,5 aydır gayet memnunuz,arazi performansıda anlatıldığı kadar vasat değil ki normal lastikle bile oldukça yüksek toprak eğimlerden çıkabiliyor.Aracımın resimleri ....Herkese iyi forumlar....

MP1827

Q4P8Nr

XDb8NO

BgvZpn

DWLlDQ

5oNEXA

A0O8PQ

040WAV

4ZpWOY

J7V8BE
 

Etiketler
Ynt: Hekese Merhaba :smiley:

captivan hayırlı olsun.Anlaşılan doğaya biraz tutkunuz.Belkide kuzguna yavrusu şahin görünür gibi olacak ama olsun,başkaları ne derse desin benim için oldukca iyi bir araç.
arzai için tam uygun donanıma sahip olmadığını, fakat hafif arazlilerde ve ortamlarda da yolda bırakmayacağını düşünüyorum.
 

Ynt: Hekese Merhaba :smiley:

teşekkür ediyorum araçlar konusunda objektifimdir,captiva awd olmasına rağmen sürekli 4 çeker araçlara yakın iş yapabiliyor,bi duster freelander kadar,ki arazi yoğunluklu düşünülüp yapılmış bir araç olmamasına rağmen,yorumunuz için teşekkürler,bende sizle aynı düşüncedeyim :smiley:
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,541
Mesajlar
1,519,637
Kayıtlı Üye Sayımız
172,204
Kaydolan Son Üyemiz
izmirkartali


Geri
Üst