İDO'dan Avşa Seferleri

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan queensland Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,575

queensland

.The redness of the sky at dawn.
Mesajlar
2,018
Tepkime Puanı
2
Yer
40° 52.0' 29° 07.0'
İDO'dan Avşa Seferleri

İDO'nun Mavi Marmara Yolcu Gemisi ile yapılan Sarayburnu-Marmara Adası-Avşa Adası güzergahındaki seferleri, Mart ayı itibariyle başladı. Seferler Haziran ayına kadar Cumartesi günleri Sarayburnu hattından gidiş, Pazar günü ise Avşa Adası'ndan dönüş şeklinde gerçekleşecek.

14 Haziran 2008 tarihine kadar haftasonları düzenlenecek seferlerde, Mavi Marmara Gemisi saat 08:30'da Sarayburnu'ndan demir alacak. Gemi, 13:30'da Marmara Adasına, saat 14:00'de ise Avşa Adasına ulaşmış olacak.

Pazar günleri ise Avşa Adası'ndan saat 13:00'de ayrılacak olan Mavi Marmara Gemisi, saat 13:30'da Marmara Adası'ndan yolcularına alarak 18:45 İstanbul'a ulaşacak.

Avşa seferleri tarifesine göre tam yolcu ücreti 25 YTL, indirimli bilet ise 20 YTL olarak belirlendi. Sefer saatleri hakkında ayrıntılı bilgi, İDO'nun www.ido.com.tr web adresi ile 0212 444 4 436 nolu çağrı merkezinden alınabiliyor.
 

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,541
Mesajlar
1,519,653
Kayıtlı Üye Sayımız
172,203
Kaydolan Son Üyemiz
izmirkartali

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst