Iron Man 2015 Türkiye

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sezen bekdemir Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,818

sezen bekdemir

Yeni Üye
Mesajlar
4
Tepkime Puanı
0
IRON MAN GÖNÜLLÜ PLATFORMUDünyanın en kapsamlı ve en büyük organizasyonlarından biri olan Iron Man 25 Ekim’de Belek ‘de gerçekleşecek.Zorlu parkurlarda olağanüstü bir mücadele sergileyen atletlere destek olarak yarışı tamamlamalarına yardımcı olabilir ve bu gururu onlarla beraber yaşayabilirsin.Tek yapmanız gereken www.sporgonulluleri.org sitesinden kayıt oluşturmak.Gönüllü platformuna katılan arkadaşlarımızla organizasyondan bir hafta önce bir eğitim toplantımız olacaktır.Daha sonra organizasyon günü transfer araçlarımızla etkinlik alanına gidip görev dağılımlarımıza göre parkurda yerimizi alacağız.Katılan bütün gönüllülere şapka,çanta ve tişört vereceğiz.Gün içinde yemek ve su ihtiyaçlarınız tarafımızca temin edilecektir.Bunların yanı sıra her gönüllümüze katılım sertifikası verilecektir.Gün sonunda sana özel ‘Volunteer Party’ ile tüm yorgunluğumuzu hep beraber atacağız.Bu heyecanlı yarışta siz doğa ve spor severleri de aramızda görmek istiyoruz. Detaylı bilgi www.sporgonulluleri.org veya 05534216869 Sezen Bekdemir
 

Etiketler
Off road iron man zannettim bi an. gobek sahibi offroadcu olarak kuru döt atletlere başarılar dilerim , kosun belki 120 yasi gorursunuz

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,529
Mesajlar
1,519,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,192
Kaydolan Son Üyemiz
feyyazozen

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst