Kargapazarı Radarı Gölü Ve Karagöl Erzurum

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ayhanakbuga Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,731

ayhanakbuga

Kamp I
Mesajlar
170
Tepkime Puanı
133
Yaş
43
Yer
Erzurum
2012 Yılında burada gölün varlığından haberdar olmuştum. Bana burayı anlatan arkadaşım motosikleti vardı... Bir kez, araçla çıktığını, göl etrafında büyükbaş hayvanların olduğundan bahsetmişti. Arkadaşın motosikletini satınalınca ben de çıkmayı denedim. Haziran başı olduğu için kar henüz erimemişti ve civardaki köylülerden biri de uygun zaman olmadığını söyleyince vazgeçtim. Kısmet 2019 Ekim'ine nasipmiş. Otomobilimle Kargapazarı Radarı ve Karagöl yol ayrımına kadar çok güzel bir asfaltta çıktım. Sonrasında yürüyerek Acısı (madensuyu) ve Karagöl'e gittim. Kargapazarı Gölü'nü de gördükten sonra geldiğim yoldan geri döndüm.
Kamp yapmayı düşündüm; ama yakın tarihte çevre ilçelerden Uzundere'de ayı saldırısı haberleri... Jandarma'dan resmi izin almamam ve tek olmam sebepleriyle çadırlı kamp düşüncemi gelecek yıl Haziran veya Temmuz ayına erteledim. Allah ömür vermişse tabi...

 

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,537
Mesajlar
1,519,589
Kayıtlı Üye Sayımız
172,204
Kaydolan Son Üyemiz
izmirkartali

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst