Kılavuzu Karga Olanın...

Mesajlar
111
Tepkime Puanı
15
14 Aralık Perşembe günü saat 19:30’da yayınlanacak olan Fotografik Gündem'in ikinci sezon final bölümü, Türk Fotoğrafının öncü isimlerini ve sektöre yaptıkları katkıları ele alacak. Program, sektördeki başat aktörlerden kaynaklı engelleri ve fotoğrafçıların potansiyelini tam olarak ortaya çıkarabilmek için atılması gereken adımları tartışacak.

Fotografik Gündem'in bu özel bölümünde, Türkiye'deki fotoğrafın daha etkili bir şekilde nasıl gelişebileceği konusundaki düşünceler paylaşılacak.

İyi seyirler!

WhatsApp Image 2023 12 13 at 223502

Video: https://www.youtube.com/watch?v=oOkXo7APo_I
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER KONULARGEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,537
Mesajlar
1,519,589
Kayıtlı Üye Sayımız
172,204
Kaydolan Son Üyemiz
izmirkartali

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst