Kim Benimle, Kamp Hayatı,dağ Evi, (az Para) Ya Da Beraberinde Organik Tarımla Veya Kamptayken Civardakilerin Sorunlarını Çözerek Para Kazanmak Ister?

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Atlas_rise Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 415

Atlas_rise

Yeni Üye
Mesajlar
1
Tepkime Puanı
0
Merhaba!, ben Çağan, 38 yaşındayım, muğla- milasta ikamet ediyorum, 3 yıl öncesinde 50 yaşında gibi görünüyordum, şimdi 20-25 gösteriyorsun diyorlar😊, (ricky ve morthy çizgifilmi netflix) okullar hakkında dedesi ona ne der (😊) ara ara mutsuz hissederiz bazen, elbette hep mutlu olunmaz gibi bir algı yalnış olmayabilir, ancak nedir bize az gelen para olabilir mi? Veya aşk?, aşkı şeytani duruma getiren mi para mı yoksa? Ya da çok toplumsallaşarak kendimize yabancılaşıyoruz, doğadan uzaklaşarak yozlaşıyoruz, tabi ki para hiç olmazsa bazı şeyler olamaz, herşeyi sıfırdan üretmek mümkün görünmüyor, (mutsuz olmamızın temel bir problemi huzursuz hissetmek olabilir, benim için çalışmak çabalamak, keyif dolu bir spor, bilişsel hazla birlikte😊yani kendim yeterince kazanıyorum, para kazanmak beklentisi haricinde artıları da yeterli, telefonumuz ondan vazgeçmek mümkün olmayabilir😊, solar paneller ömürlük değiller😊 benim ise bi miktar pasif gelirim var işte, ama bu iş para işi değil huzur işi keyif işi, gariban cybertruck’ı (3 tekerlekli elektrikli pikap 300 kg yükle en dik rampayı tırmanıyor, menzil 60kmye çıktı, panelle 1 günde şarj olabiliyor (24 saat 100 w enerji kullanırsak , 30 km menzil kalır😊2 köpeğim ve ben işte, diğer şeyleri konuşuruz, dağ evi, eğer böyle bir yola çıkabilirim diyen bir hanımefendi olursa ve bu sadece böyle karşı cinse yönelik bişey değildir arkadaşlar, baylar her zaman böyle bir proje için size de yardımcı olmak isterim karşılıklı bilgi alışverişimiz olabilir, benim kendime ait tarlamda veya muğla-milas civarlarında kamp yapmak isterseniz, buyrun gelin😊 dahası çok uygun fiyata hazine arazileri kiralanabiliyor, malik sıfatıyla tarla edinmek gibi çeşitli yollar, hoşçakalınız😊 cagankarasulu86@gmail.com mailime yazabilirsiniz, hoşçakalın, esenlikler dilerim.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,528
Mesajlar
1,519,412
Kayıtlı Üye Sayımız
172,192
Kaydolan Son Üyemiz
feyyazozen

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst