Lada Niva 1.6 Çıkma Motor Arıyorum

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan LadaNİVA90 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,030

LadaNİVA90

Yeni Üye
Mesajlar
1
Tepkime Puanı
0
Merhaba,

90 Model bir Lada Niva aracım var yaklaşık 2 senede 50 bin TL masraf yaptığım ve muayenesini yeni yaptırdım. maalesef yılbaşından önce motor yağlama sistemi arıza yaptığı için motoru pert bir şekilde elimize aldık, Krankına kadar gitmiş durumda . Çıkma 1.6 niva motoru arıyorum veya başka ne motor takabiliriz , tavsiye edebileceğiniz ekonomik yöntemler var ise bilgilendirebilirseniz sevinirim. Herkese iyi günler diliyorum.
 

Etiketler
motor
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,528
Mesajlar
1,519,402
Kayıtlı Üye Sayımız
172,192
Kaydolan Son Üyemiz
feyyazozen

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst