Pirikamp Yollarda (ve Kamplarda) 2020

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 359,398
Hocam günaydın, yılbaşında var mı rota planınız? Ben yerinizde olsam aracımı değiştirmem. Siz rahata alıştınız çekme karavanda, t4 filan sizi sıkar. Hiç denemeyin bence. Öyle masrafsız bir araç ta değil.
Merhaba,
Yılbaşında Canlı Derslerim var. Mecburen evdeyim. Şubat tatilinde çeşitli hareketlilikler düşüneceğim inşallah.
 


Ekmeğimi Aktif Maya ile mayalıyorum. Sanki instant mayadan daha hızlı çalışıyor gibi. Farkı şu, suda eritip kullanıyorsunuz... Ama bitince İnstant Mayaya döneceğim. Bence mayayı una katmak daha pratik oluyor...
 

Bu Şubat tatilinde kendimi bir Ege kasabasına mı atsam? Veya oraya harcayacağım parayla karavanımın Güneş paneli kapasitesini ikiye katlayıp karagedik köyünde mi karavancılık yapsam? Nasılsa her gittiğim yerde karavancığımın içine çekilen bir yapım var. Çok para harcamaya, uzun mesafelere direksiyon sallamaya değer mi acaba? Şubat tatilimi Angara civarlarında mı geçirsem acaba? Son ana kadar bende bu gitgeller görülür bu zamandan sonra...
 IMG 20201231 132729

Yeni jenaratör güneşsiz kış günlerinin kadim emekçisi arabadaki yerini alacak...
 Yeni yılda istediğim gibi olacağım ve yalnızca kendi istediğim gibi yaşayacağım. Hem de yalan konuşacak, sataşacak, pislik atacak, dedikodu yapacak tüm oçocuklarına rağmen. Biz buradayız. Kaybolup gidenlerden değiliz. Yeni yılda da görüşmek dileğiyle...
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,528
Mesajlar
1,519,408
Kayıtlı Üye Sayımız
172,192
Kaydolan Son Üyemiz
feyyazozen

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst