Sa Şanzıman Ses Uğultu Sorunu

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Erdemmutlu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,859

Erdemmutlu

Yeni Üye
Mesajlar
11
Tepkime Puanı
0
Yer
Bursa
Telsiz Çağrı Kodu
A
Merhaba yeni araç aldım 1994 model Suzuki Vitara jlx 5k manuel vites
Adapazarın bitlise gelirken yolda ses yapmaya başladı uğultu sesi boluda gösterdim yavru şanzıman dediler bitlise geldim çıkma aldım taktım ama aynı sesi yapıyor değişen bir şey olmadı arazi 4*4 ses az geliyor ama tek cekerde araç resmen uguluyor icerde dışarda millet arabaya bakıyor yani sese bakıyor ben ana şanzıman dan geliyor sanıyorum genelde çok sesi yüke binerken ve çıkarken yapıyor fazla sabit gazla gittigimde yapıyor ama daha az bu konuda bilgisi olan arkadaşlar dan yardım istiyorum ne yapmam gerekiyor burda sanayi de kimse anlamıyor yavru şanzıman taktık ama boş

IMG20220120141323


IMG20220120141319


IMG20220120141325


IMG20220120141329
 

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,541
Mesajlar
1,519,616
Kayıtlı Üye Sayımız
172,204
Kaydolan Son Üyemiz
izmirkartali

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst