Sedat Pekcanattı Fotoğraf Hibesi 2024

Mesajlar
111
Tepkime Puanı
15
İnsanlığı kutlamak adına dünya çapında farklı hikayeler sunan belgesel fotoğrafçıları desteklemeyi amaçlayan Sedat Pekcanattı Fotoğraf Hibesi 2024, bugüne kadar 5 kez ulusal çapta düzenlenmiş olup, 3 fotoğrafçı bu hibeden yararlanmıştır.

Bu yıl hibenin uluslararası olarak organize edileceği ilk yıl olacaktır.

Hibenin hedefi çeşitlilik, eşitlik ve en önemlisi bilgi özgürlüğü perspektifinden insanlığa olan bağlılığını gösterebilecek bir fotoğrafçıyı desteklemektir.

Hibeye hak kazanan fotoğrafçıya karşılıksız olarak 1.000 $'lık destek sağlanacaktır.

Sedat Pekcanattı Fotoğraf Hibesi 2024, halihazırda başlatılmış olan belgesel çalışmalarını geliştirmek ve tamamlamak isteyen tüm fotoğrafçılara açıktır.

Katılım için söz konusu kuralların yer aldığı katılım formuna aşağıdaki bağlantıdan erişilebilir. Form dili İngilizcedir.


*Sedat Pekcanattı Photo Grant 2024

IG Resmi Hesabı
Login • Instagram

Appform
 


Jalal Shamsazaran, 'The Wind Will Take Us Away' başlıklı çalışmasıyla Sedat Pekcanatti Photo Grant 2024 ödülüne layık görüldü. Kendisini içtenlikle kutluyor ve fotoğrafçılık kariyerinde başarılarının devamını diliyoruz.

Sedat Pekcanattı Fotoğraf Ödülü 2024'e başvuran ve destek veren herkese teşekkür ederken, fotoğraf severlere esenlikler dileriz.


Winner
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER KONULARGEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,533
Mesajlar
1,519,492
Kayıtlı Üye Sayımız
172,200
Kaydolan Son Üyemiz
RoberHatemoBagimlisi


Geri
Üst