Subaru Di̇zel Motor İle Alakali.

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan OnurKrc Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,542

OnurKrc

Yeni Üye
Mesajlar
4
Tepkime Puanı
0
Subaru outback


Subaru outback hakkında konuşacağım açıkca söylüyorum şuan bu güç bu konfor ve bu çekiş sistemi olarak alabileceğimiz araçlar 1.000.000 TL`den başlıyor. Aracım 200 binde ve full yetkili servis bakımlı banamısın demiyor. Aracımı çok zorluyorum her şekilde dağa çıkıyorum, kuma giriyorum, otobanda hızı seven bir insanım 170 180 200 çok rahat görüyor. Motorunda herhangi birşey olmadı. Bazı arkadaşlar kötülüyor aracı arabaya iyi bakarsınız arabada size iyi bakar Krank kesme mevzuları var bana öyle birşey denk gelmedi bakımsız olmayan araçlar yapar bunları. Bu bir hastalık haline geldi SUBARU sahibi olmak. Aracımı severek kullanıyorum merak ettiğiniz bir soru varsa Dizel motor SUBARU ile alakalı sora bilirsiniz.

PIVA7772
 
Son düzenleme:

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,529
Mesajlar
1,519,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,192
Kaydolan Son Üyemiz
feyyazozen

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst