Suzuki Grand Vitara 4x4 Otomatik Benzi̇n&lpg 1.6 Motor

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Mehmet OĞUZ Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 455

Mehmet OĞUZ

Yeni Üye
Mesajlar
1
Tepkime Puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Aracın 3. Sahibiyim. Önceki sahibini çok yakindan tanyordum yaklask 13 yil kullandiktan sonra ben aldim. Araç bu süre boyunca yetkili servis disinda bir usta yüzü görmedi. Tüm eksigi gedigi Ozdemirler Izmir'de yaptirild. Araçta Zavoli marka LPG vardir. Otomatik sanziman ve arazi vitesleri sorunsuz olarak çalışmaktadir. Model yükseltmek için satıyorum. Araçta toplam yaklasik 3.000 TL hasar kaydi vardir. Değişensizdir. Yedek anahtarlari ve kitapçiklari meveuttur. ATİKER marka sıfır LPG tank monte edilmiştir (10 yıl garantili). 03.09.2024 e kadar vizesi geçerlidir. Araç 1.6 Motora sahiptir. Kaputta ve tavanda yaştan dolayı güneş yanıkları mevcuttur.

İlan Linki:
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,537
Mesajlar
1,519,589
Kayıtlı Üye Sayımız
172,204
Kaydolan Son Üyemiz
izmirkartali

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst