Treyler Mutfak Kapağı İçin Su Geçirmez Menteşe Sistemi Fikri Aranıyor

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan silvershadow523 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 494

silvershadow523

Ana Kamp
Mesajlar
20
Tepkime Puanı
3
Web
www.recepdurali.com
Merhabalar,
Ofrroad karavan veya treyler dediğimiz daha çok amerikada meşhur ve kullanılan camper, caretta tipi karavaların arka kısmında yer alan mutfak kapağı bağlantı menteşesi için Türkiyede üretim yapan veya alternatif ürün önerebileceğiniz yer veya kişiler varmıdır?

Ürün görselleri aşağıdaki gibidir. Fikirlerinizi bekliyorum. Yurtdışında bunlar satılıyor ancak Türkiyede satılan veya getiren yer varmıdır?

IMG 3835
71un1v0CCCL AC SL1500
71tGAHBYszL AC SL1500
 

Profil detayı iyi düşünülmüş.

Amazon'da 49$'a satılıyormuş. Bu profili burda bulmak çok zor olacaktır.
B1f3dda67bfece5d1d2456b269721b37Alternatif çözüm olarak, alttan bağlanmış klasik yaprak menteşenin üst kısmına böyle bir şey yapılabilir sanki ?

3ecdf259f220b162465c336a6375bbeb
 


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,528
Mesajlar
1,519,406
Kayıtlı Üye Sayımız
172,192
Kaydolan Son Üyemiz
feyyazozen

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst