Tükiye-finlandiya Çekme Karavan Yolcuğu

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Gulec Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,208

Gulec

Yeni Üye
Mesajlar
15
Tepkime Puanı
14
Herkese merhaba,

Bunca yıldır Gezenbilir forumlarından bilgiler ediniyorum. Şimdi bir kişiye bile yardım edebilirsem ne mutlu bana.
Eşim ve 7 aylık bebeğimiz ile birlikte Eylül-Ekim aylarında Kocaeli - Lappeenranta (Finlandiya) arası çekme karavan tatilimiz oldu. Bu konuda yol, yolculuk, konaklama tesisleri vs vs gibi sorusu olanlar çekinmeden sorabilirler. :=)
 

Etiketler

Merhaba, Finlandiya gezinizi merak ediyorum, 2 yıl sonra arabamla bende düşünüyorum, lütfen anılarınızı ve tecrübelerinizi yazar mısınız?
 


Merhaba , böyle bir gezi yapinca sorusu olan varsa yazabilir demek yerine bir gezi yazisi hazirlamak , fotoğraf ve videolarla süslemek faha güzel olabilir... ne de olsa kendiniz söylemişsiniz bunca yıldır forumdan bilgi ediniyorum diye. Merakla bekliyoruz
 Merhaba , böyle bir gezi yapinca sorusu olan varsa yazabilir demek yerine bir gezi yazisi hazirlamak , fotoğraf ve videolarla süslemek faha güzel olabilir... ne de olsa kendiniz söylemişsiniz bunca yıldır forumdan bilgi ediniyorum diye. Merakla bekliyoruz

Konuyu açtığından beri foruma girmemiş,neredeyse iki yıl olmuş arkadaşlar soru sormuş öneride bulunmuş, sizce cevap gelir mi ?:smiley:
Sağlık sorunu vs gibi bir şey yoksa dalga geçercesine açılmış bir başlık gibi geldi bana.
 


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,541
Mesajlar
1,519,619
Kayıtlı Üye Sayımız
172,204
Kaydolan Son Üyemiz
izmirkartali

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst