Vitara 1.6 Jlx Vs. Honda Crv 2.0

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bkk34 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,299

bkk34

Yeni Üye
Mesajlar
6
Tepkime Puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Vitara 1.6 jlx ve Honda CRV 2.0 (1999 yıllarındaki sert görünümlü kasa da olabilir, 2004 yıllarındaki ön tarafı yuvarlatılmış kasa da olabilir) arasında kararsız kaldım. Araç muhakkak otomatik ve 5 kapı olmalı. Kullanım alanı genellikle şehir içinde oluyor. Bir de kamp için kullanıyoruz. Yıl da bir kez de İstanbul-Rize (git gel 2400 km) uzun yolumuz var. Extrem şartlarda offroad amaçlı kullanılmayacak. Taşlı, dalgalı stabilize yollarda gidebilmesi yeterli. LPG de yakıt tüketimleri ne olur. İki araç arasında karar vermem konusunda yardımcı olabilir misiniz?
 
Son düzenleme:

Etiketler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,541
Mesajlar
1,519,653
Kayıtlı Üye Sayımız
172,203
Kaydolan Son Üyemiz
izmirkartali

SON KONULARGeri
Üst