Wolfest Açık Hava Kamp, Spor Ve İyi Müzik Festivali

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan WOLFEST Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,726

WOLFEST

Yeni Üye
Mesajlar
1
Tepkime Puanı
0
Heyecan verici bir Outdoor ve Spor Festivali için hazır mısınız? Doğanın sunduğu zorluğa karşı koyun ve maceraya atılın!

Bu yılki festivalimizde, doğanın tadını çıkarırken, yüzlerce sporcu ve macera tutkunu ile tanışma fırsatı bulacaksınız. Koşu, Pilates, Yoga, Crossfit, Güç antrenmanları ve daha birçok etkinlikle dolu günler sizi bekliyor.

Festival boyunca, Türkiye'nin dört bir yanından gelen ünlü sporcular ve eğitmenler sizlere rehberlik edecekler. Ayrıca, her seviyeden sporcu için etkinlikler düzenlenecek, böylece herkesin katılımı sağlanacak.

Ama festivalimiz sadece sporla sınırlı değil! Konserler, film gösterimleri ve atölye çalışmaları gibi etkinliklerle dolu dolu geçen günlerde yeni arkadaşlarınızla birlikte unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

Bu yılki Outdoor ve Spor Festivali için erken kayıt yaptırarak avantajlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için web sitemizi ziyaret edin ve maceraya hazır olun! Siteyi ziyaret etmek için lütfen TIKLAYINIZ!

Post kv gorseller 
Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,533
Mesajlar
1,519,492
Kayıtlı Üye Sayımız
172,200
Kaydolan Son Üyemiz
RoberHatemoBagimlisi

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst