1:25.000 Ölçekli Bilgisayar Haritası Nerden Bulunur?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan betacam Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 154
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 162,915
Ynt: 1:25.000 Ölçekli Bilgisayar Haritası Nerden Bulunur?

kemal.etikan' Alıntı:
sevgili kenya64 ben kemal.etikan. dostum, elindeki bütün dijital paftalara talibim. Msn kemal.etikan@windowslive.com görüşür müyüz

Eğer 1-2 tane ihtiyacınız varsa hemen göndereyim ama "dvd ile hepsini gönder" tekliflerine tamamen kapalıyım.

Saygılar.

Etiketler

Karadeniz Otoyolu' Alıntı:
Kenya64 Karadeniz dağları lazım. Dağcılık amaçlı, treking, yaylalar falan. Rize - Pazar - Kaçkar tarafları var mı acaba?

Giresundan doğusu yok elimde, hatta o bölgenin sadece 1/100 000 lik paftaları var. 1/25 000 olarak ordunun bir bölümü var sadece elimde.

kenya64 ARKADAŞIM inş mühendisiyim bana bursa g22-c4 paftası koordinat istiyorsan 4495-4492 (6910-6940) arası varsa göndermeni rica edicem.
mursag@gmail.com tşk ederim

En iyisi takrar yazmak,

Orta Karadeniz ve güneyi haricinde pafta yok elimde. Yani, Sinop-Samsun-Ordu (bir bölümü)-Tokat-Amasya-Çorum(bir bölümü) ve Yozgat (Bir bölümü)

Başka harita zaten yok elimde. :(

arkadaslar bana
L37D1-2-3-4
M37A1-2-3-4
M36A1-2-3-4
M36B1-2-3-4
M36C1-2-3-4
M36D1-2-3-4 nolu paftalar lazım. elinde olan arkadasların
mcaymaz@hotmail.com adresime meil atmalarını rica ediyorum.
ilgilen arkadaslara simdiden tesekkur ederim

SLM Arkadaşlar Mümkünse bana Adana m35 a,b,c,d 1,2,3,4 paftalarının tamamı lazım Şimdiden herkese teşekkür ederim

mail adresim : muratyildiz77@hotmail.com

sevgili kenya64 mümkünse msn de görüşebilir miyiz. msn kemal.etikan@windowslive.com çok önemli. lütfen

kemal.etikan' Alıntı:
sevgili kenya64 mümkünse msn de görüşebilir miyiz. msn kemal.etikan@windowslive.com çok önemli. lütfen

En azından özel mesaj ile yazarsanız sevinrim.

Uzun bir aradan sonra gene aranıza gelebildim. Fırsatım oldukça 25000 pafta isteklerinizi karşılamaya calışırım ama DVD filan istemeyin lütfen

uzun suredir ariyorum 100binlikleri temin edebildim ama yetersiz kaliyor
doga sporlari ile ilgileniyorum o yuzden 25 binlik haritalar daha uygun oluyor
eger elinizde varsa Kirklareli iline ait 25 binlik paftalar mevcutsa bana
seloaslan@gmail.com
adresine gondermeniz mumkunmudur
ilginize tesekkurler

onurorman' Alıntı:
yakin bir gelecekte abd 24 adet gps uydusunun da salterini kapatacak ve gpsleri pahali bir sekilde ücretlendirecek.

Bu bilginin bir kaynağı var mı ?

m35a1 k35a2 k34a3 l34d1-d2

paftalarına acil olarak ihtiyacım var. elinde olan arkadaşlar varsa sevda.deryasi@hotmail.com adresine mail atarsanız sevinirim. kolay gelsin... not (1/25000)lik lazım ilginiz için şimdiden teşekkürler

elimde de bazı paftalar mevcut isteyen olursa gönderebilirim

arkadaşlar 1/25000 lik izmir ili paftalarına ihtiyacım war elinde olanlar hiveone@hotmail.com dan irtibata gecerlerse sevinirim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.