1. Kahramanmaraş - MAROFF Off Road Oyunları ( 26 - 27 Mayıs 2012)

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan oguzbgr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 289
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 43,189

oguzbgr

Surat Felaket Değil KABİLİYETTİR.........
Mesajlar
74
Tepkime Puanı
0
Yer
KAHRAMANMARAS
Web
www.mebayufka.com
BEKLENEN KAHRAMANMARAŞ MAROFF DERNEĞİNİN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU OFFROAD OYUNLARININ BİRİNCİSİNE START VERİLMİŞTİR.TÜM KLÜPLERİMİZ VE OFFROAD SEVERLER DAVETLİDİR, KAHRAMAN ŞEHRİMİZİN OFFROADCULARI OLARAK TÜM TÜRKİYEDEKİ OFFROADCULARI ETKİNLİĞİMİZE BEKLİYORUZ...
 

Etiketler
ŞU ANA KADAR SPONSORLARIMIZDAN GELEN HEDİYELER :
VİNÇ
LASTİK
SNORKEL
TELSİZ
GPRS CİHAZI
KAR TULUMU
UYKU TULUMU

ÇADIRLAR

VE ÇEŞİTLİ HEDİYELER...

DEVAMI GELECEK ÖDÜLLERİMİZİN...
 

bismillahh

185928 10150104234532418 622822417 6196701 6612559 n
 


yok görüyo teriostan sonra bu dedim sana lada alak nasıl dedi resmi gösterdim azkalsın lada kurşununa gidiyorduk... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,208
Mesajlar
1,515,341
Kayıtlı Üye Sayımız
171,836
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzeyin_Oglu

SON KONULARGeri
Üst