12. İzmir Yamanlar Karagöl Kampı (27 Ekim 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan reis35 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 32
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,600

reis35

Ana Kamp
Site üyelerinden kankam wolkhan ben ve daha birçok arkadaşım geleneksel hale gelen 12. Karagöl kampımıza gitmeye hazırlanıyoruz
Zaman daha var ama her sene olduğu gibi heyecan bastı
Bu kampı Wolkhanın açtığı araç üstü kamp televizyonu başlığından hatırlarsınız :smiley: :smiley:

Hadi hayırlısı

Etiketler
Ynt: 12. İzmir Yamanlar Karagöl Kampı (27 Ekim 2010)

[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]
[attachment=5]

eskilerden bikaç kare... ;D.

12

2

17

14

10

Kankaaaaa

Boş durmamışsın hemen yapıştırmışsın

bakalım dönünce daha ne kareler çıkacak

Bir kaç karede ben ekleyeyim 2009 kampına ait

Karagl ve melisa 155

Karagl ve melisa 152

Karagl ve melisa 157

Heyecan tavan yapti kanka..... Safak 54 hala karanlik :smiley:

kadronuza yeni üyeler alıyormusunuz üstadım ???

ykalkan' Alıntı:
kadronuza yeni üyeler alıyormusunuz üstadım ???

üstad bizim grubumuzun büyük çoğunluğu birbirini en az 20 yıldır tanıyan arkadaşlardan oluşuyor..yıllar içinde yeni yeni arkadaşlarda gelmedi değil.onlarlada bu sıcak ortamda sanki 20 yıllıkmış gibi arkadaşlıklar kurduk..mesela geçtiğimiz sene benim lise arkadaşlarımdan 4 tanesi katıldı aramıza ki bunlar diğer arkadaşlarımla daha önce belki 1-2 sefer karşılaşmışlardı fakat kampta iken dediğim gibi sanki yıllardır tanışıyormuşuz gibi bie hava vardı orada..
söylemek istediğim şu ki karagöl park alanına ne kadar insan kamp kurabilirse kadro o kadar :D :D.
fakat bizim planlamamız bir sene önceki karagöl kampında başlar seneye kim gelir kim gelmez aşağı yukarı belli olur..balıkesir burhaniyeden 5-6 kişi yurtdışından 2-3 kişi izmirden 3-4 kişi ve diğer şehirlerde yaşayan arkadaşlarımızdan da 4-5 kişi katılacak inşallah bu sene kampa.bu kadar kapsamlı olunca da planlama ben ve reis35 nickli arkadaşımıza kalıyor..bizde planlamayı 3-4 ay önceden yapıyoruz..sabah yiyeceğimizden atıştırmalıklara kadar kişi başı hesaba kadar baya detaylı bir plan bu..fazla uzattım belki ama diyeceğim şu dur ki bizden başka 1000 kişi kamp yapabilir orada ama kendi imkanlarıyla..yani aracınızla kendi kamp araç gereçlerinizi yiyeceğinizi içeceğinizi getirdikten sonra bizim çadırların yanına kurarsınız çadırınızı bakarız keyfimize..ne olur ateşi biraz daha büyük yakarız 1-2 sanndalye lik yer açarız sizin için aynı demlikten çay içer beraber türkümüzü şarkımız söyleriz..beraber yer beraber içeriz... :D :D...ama beraber odun toplarız ona göre ;D ;D..

biz allah izin verirse hiç bir arkadaşımızn başına kötü birşey gelmediği sürece 27 ekim 2010 sabahı 9.00 sularında örnekköy pazaryeri önünde buluşup kampımızı kuracağız..27 ekim çarşamba başlayıp 31 ekim pazar akşamüstü tekrar izmire döneceğiz..isteyen herkes karagölde kamp yapabilir bizimle beraber..
biz bi aksaklık olmadığı sürece ( 12 senedir olmadı ) şehre hiç inmemecesine hazırlıklı gideriz.ekmeğimiz buzumuz yeteri kadar yiyeceğimizi alırız..küçük ayrıntılardan biri de şu ki katılan arkadaşlarımın hepsi evli ama eşlerimizi bu kampa hiç getirmedik ;D ;D ;D...kimse getirmesin diye sözleşmedik ama kendiliğinden böyle huzurlu bir ortam oluşuverdi karagölde ;D ;D.şaka tabii ki..ama sadece erkeklerin olduğu bir kampta daha bi rahat oluyoruz tabii ki..askerlik yaptıysanız bilirsiniz.aynen öyle bir ortam ;).içimizde makina mühendisi turizmci inşaat mühendisi gıda mühendisi dalgıç tüccar sanatkar ne arasanız var..ama orda hepimiz aynıyız..biraz erkek egemen bi kamp anlayacağınız..yaş,meslek,rütbe filan yok orda herkes üzerine düşeni yapıp oranın keyfini yıla birde olsa tatmak üzere oraya gidiyor..
neden anlattım bunları azda olsa ortamı bilin diye...hoşunuz gider gitmez bilmem ama her gelen seneye beni listenin başına yaz diyor ona göre...

bu topik altında olabildiğince gelişmelerden haberdar ederiz sizi...

selamlar...

önceki kamplardan hatırlatmalar http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=47341.0

Merhaba,

Karagöl kamp için çok güzel bir yer. Daha önce de burada kamp yapmıştık. Sizlerle de kamp yapmak isterim.

Not: Kampta ayrı gayrı olmaması için alınacakların listesini bildirirseniz ona göre tedarik edip katılmak isterim.

Selamlar.
cem_derya@hotmail.com

kamp tarihimiz 26 - 30 ekim olarak değiştirilmiştir...katılacakların bilgisine...

Volkan Bey Merhaba,

Karagöl'de çadır için günlük ücret belli mi? Bildiğim kadarıyla oranın işletmesini özel bir şirket yapıyordu? Araçla girişte ücretli zannederim. Bilgi verebilirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

cemxderya' Alıntı:
Volkan Bey Merhaba,

Karagöl'de çadır için günlük ücret belli mi? Bildiğim kadarıyla oranın işletmesini özel bir şirket yapıyordu? Araçla girişte ücretli zannederim. Bilgi verebilirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

merhaba..üstad aslına bakarsan ücret hiç aklımda değil...sanki 10 tl araç için 15 tl de çadır için gecelik alıyorlardı..ama biz şimdiye kadar hep kimsenin gitmediği zaman gittiğimiz için biraz pazarlıkla toptan fiyatına anlaşıyorduk... ;D ;D..ne de olsa 4-5 çadır kuruyoruz...zaten bekçiye ücreti hemen ödemeyip akşam ateş başı muhabbette ücret işini alkollu içecekler eşliğinde görüşünce herkesin mutlu olduğu bi yerde mutlaka buluşuyorduk. :D :D...

bu gün ofisteyim kanka
malum hava yağışlı
şantiye durdu

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri