19 Mayıs Pamukkale Gezisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ugurakay Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,168

ugurakay

Ana Kamp
Yer
izmir bornova
selam. erba 340 ile aranıza acemi karavancı olarak yeraldım. bu haftasonu da ilk gezimizi ailecek izmirden panukkaleye yapacagız. alinacaklar listesi, rota calismasi, kamping tamam. Baydil kamping 2yetişikin 2 çocuğa h.d. 80 Tl verdi. bize de makul geldi.
ilk gezinin görece uzun bir rota olması endişelendiriyor fakat heyecan ve adrenalin süper.
gözlem ve tecrubeleri yazarım.
  • saygılar

selam. erba 340 ile aranıza acemi karavancı olarak yeraldım. bu haftasonu da ilk gezimizi ailecek izmirden panukkaleye yapacagız. alinacaklar listesi, rota calismasi, kamping tamam. Baydil kamping 2yetişikin 2 çocuğa h.d. 80 Tl verdi. bize de makul geldi.
ilk gezinin görece uzun bir rota olması endişelendiriyor fakat heyecan ve adrenalin süper.
gözlem ve tecrubeleri yazarım.
  • saygılar
yolculuğunuz ve ilk geziniz aileniz ile birlikte hayırlı olsun.
kamp alanın fotolarını daha sonra yüklerseniz o kamping ile ilgili bilgimiz olsun.

selamlar. kampinge yerleştik. yerleri çim olan güzel bir kamping. travertenlerin tam karşısı ve havuzlu. elk su wifi havuz dahil 80tl/gün. 2 yetişkin 2 cocuk.

20170519 174233

Kamping, Campercontact listesinde kayıtlı. Nisan ayı başında orada kalan bir karavancı, restaurant iyi ama diğer tesisler çok kötü durumda diye yazmış. Aynı şekilde kötü not veren bir kaç karavancı daha var. Sizin değerlendirmenizi merak ediyorum. Güzel geziler.
https://www.campercontact.com/de/tu...24755/wohnmobilstellplatz-baydil-camping.aspx
Sayın Akdeniz45,
Kamping alanını beğenmemelerinin sebebi buranın aslında bir kamping olmayışı olabilir !! Evet, işletme pamukkaledeki turizme yönelik restauran ve açık havuzdan oluşuyor. Arka bahcelerini kamping olarak değerlendirmek için yeşillendirip elektrik hattı çevirmişler. Gerçek bir kampingde olması gereken çamaşır ve bulaşık yıkama alanları gibi hacimler yok. WC ve duşlar gayet temiz, çalışanlar nazik ve yardımcı. Tesis pamukkale köy merkezinde olduğundan tedarik çok kolay. Ancak çevredeki tesislerin abartılı gürültüsü geceyarısına kadar sürüyor. Travertenler ve Hierapolis yürüme mesafesinde.
Malesef civardaki diğer kampingleri gezmeye fırsat olmadı.
Eğer amaç Pamukkale ve etrafını gezmekse ve çıtanız yüksek değilse tesis bana yeterli geldi.
saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,084
Kaydolan Son Üyemiz
muraska6105

Çevrimiçi üyeler

Geri