1954 Willys Jeep Koltuk Yapımı ve 2 Ön Kapı Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan apocaliptica79 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,892

apocaliptica79

Yeni Üye
arkadaşlar 54 model willys jeepim var fakat bütün paramı motoruna gitti 2 ön koltuk bir tek arka koltuk ve 2 kapıyı nasıl en ucuz şekilde yapabilirim lütfen yarım edin lütfen aslında amacım arabanın üstünü kapatmak ama bi türlü bişey gelmiyor çadırla kapatmak isteemiyorum nasıl yapılır yardımcı oursanız sevinirim:(

Etiketler
Ynt: 1954 Willys Jeep Koltuk Yapımı ve 2 Ön Kapı Yardım

usta kolay gelsin.ben monstera yeni hard top yapıyorum.araç 75 cj5 eskisi orjinal planlarından senin araca olurmu araştıralım olursa biraz tamir işi var onu halledip kapılarıyla beraber gönderebilirim düşünürseniz.hardtopun camları da çocukların azizliğine uğradı onada bi çözüm buluruz

benim araç willys cj5 değil şefim koltuk işini hallettim bana kapı lazım 2 ön kapı tamam arıcam seni kapı için buarada su senin eki kapıların resmini gönderirmisn bana bakıym bi.

tamam usta yarın resimlerini çeker yüklerim.viliyslerin bazılarına tuzla kupası atıyolarya oyüzden hartop belki uyar dedim.sende şu aracın resimlerini yükle de biyandan da biz bişeyler düşünelim

[imgzoom][/imgzoom] araç bunun aynısı. Bu araçın üstünü kapatmaya çalışacam ama hiç bir fikrim yok nasıl yapıcam bilmiyorum tente dışında nasıl yapılır acaba?

3 image for silan 2499956 800x600

usta senin kupaya bu kapılarda olmaz ki.bak şöyle yapalım istersen.benim monsterı bitireyim,yakınlarda bi villys var onu rehin alayım,sana kapılarını sıfırdan yapayım ne dersin?bu iş baya sıkıntılı ama sırf işin görülsün diye.benim kapıların resimleri

Goruntu790

Goruntu791

TAMAM ustacım olur fakat ben bütün parayı motor ve koltuklara harcadım maliyeti benim için önemli ucuz bi şekilde olucaksa eğer öyle yapalım yada çıkma araştıracağım saol ilgilendiğn için teşekkür ederim eyvallah

tamam usta hallederiz.yanlız sen üzerini neyle kapatacağını bul kapıları ona göre tasarlayalım.eğer yazlık kapı düşünüyorsan çok daha kısa süreli ve uygun olur.2 resim yükledim bunları bi incele istersen.en azından bi fikir vermiş olur sana

0902 4wd 05 zjeep half doorsm40

1947WillysJeepfvr

Evet, Kırıkkale Hurdasan'da olabilir.

selam kırmızı willysin tavan kaplaöası müthiş olmuş bunu nasıl yaptırabilirim? Birde bu tavanın hammadesi nedir?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR